Proč FLEXIFOAM ?

 

 

Flexifoam je nejlepší alternativou k ručnímu broušení se standartním brusným papírem.
Jak je obecně známo, ruční broušení je často nepříjemné a velice časově náročné. Proto každá alternativa, která zvyšuje komfort a rychlost je určitě více než vítána. No a to je důvod, proč můžeme doporučit použití Flexifoam.

Zeil Flexifoam
scheurtest
Nejdůležitější vlastností výrobků Flexifoam je, že se používá "přímý nános" k připevnění brusného zrna do pěny. Tato vlastnost dává našim produktům tři hlavní výhody oproti našim konkurentům:

Flexifoam produkty jsou velmi užitečné. Zjistíte, že se perfektně drží v ruce a bez velkého tlaku automaticky kopírují tvar povrchu, který potřebujete obrousit.

   

Flexifoam produkty mají mimořádně dlouhou životnost a mohou být používány pro broušení za sucha i za mokra. Zanešené brusné houbičky mohou být dokonce opláchnuty vodou.

U Flexifoam produktů je použit "přímý nános" (brusné zrno je přímo spojeno s pěnou). Tato metoda je základem naší nejdůležitější výhody: vysoká kvalita povrchu. Provedení Flexifoam brusné houbičky je mnohem jemnější než u standartního brusného papíru. Pro příklad: Flexifoam brusná houbička zrnitosti #120 poskytne stejnou povrchovou úpravu jako brusný papír hrubosti P240.

container Jinými slovy můžeme říci, že broušení s Flexifoam brusnými houbičkami je více praktické, mnohem komfortnější, poskytující vyšší kvalitu povrchu a vydrží déle.

Všechny tyto faktory způsobují urychlení brusného procesu a jelikož čas = peníze
používejte Flexifoam